Тріщини, мозолі, гіперкератоз стопи. Безпечне лікування в Центрі подології та педикюру «Щасливі ніжки»

Лікування тріщин на ногах, мозолів, гіперкератозу стопи. Безпечне лікування Запоріжжя

Внаслідок чого можуть з’явитися тріщини на ногах? Гіперкератоз стопи? Люди задавалися цими питаннями неодноразово. Ми дамо Вам відповіді на ці запитання.

Зазвичай у здорової людини шкіра міцна, дуже гладка та еластична. Але буває таке, що на шкірі можуть з’являтися деякі дефекти, наприклад такі як тріщини на ногах, ще їх називають рагади. Вони можуть виникати через порушення цілісності покривів шкіри

Взагалі, стан тріщин може бути абсолютно різним. Вони можуть бути як і поверхневі, так і доходити до самої дерми. Це дуже погано, при цьому вони будуть кровоточити або мокнути.

Якщо з’явився мозоль. Лікування мозолів стопи в Запоріжжі

У людей будь-якого віку бувають мозолі на ногах. Зазвичай це може бути через незручне або нове взуття, при систематичному механічному тиску при ходьбі на вже існуючий мозоль. При цьому він стає ще більшим, набухає і дуже болить. Загалом існує 9 видів мозолів і причини їх виникнення можуть бути дуже різні. Це захворювання запускати не можна.

Якщо з’явилася гіперкератозу стопи. Лікування гіперкератозу стопи у Запоріжжі

Існують різні форми гіперкератозу:

Шкірний ріг (виглядає як бородавка, росте на одному місці)

Шкіра яка заражена грибком

Роговий шар епідермісу долонь і підошви стоп (можлива при псоріазі)

Всі перераховані вище хвороби та їх симптоми не в жодному разі не можна ігнорувати, відкладати їх лікування, обов’язково потрібно звернутися до лікаря. З цими хворобами Вам допоможуть впоратися наші висококваліфіковані фахівці-підлоги в Центрі подології та педикюру ЩАСЛИВІ НІЖКИ у Запоріжжі. Лікування якісне, а найголовніше безпечне для Вашого здоров’я.

Лікування та діагностика тріщин на ногах, мозолів, гіперкератозу стопи у Запоріжжі. Запис по телефону: