Ботокс — ін’єкції краси у Запорізькому центрі косметології «ЩАСЛИВІ НІЖКИ»

Ботокс – ін’єкції краси. Кабінет медичної косметології «ЩАСЛИВІ НІЖКИ»

На жаль, всі ми не молоді і з віком наша шкіра втрачає свої пружні і гладкі властивості. Сучасна косметологія настільки стала прогресивною, що вже всі ці недоліки шкіри можна підтягнути за допомогою спеціально розробленого препарату як Ботокс — ін’єкції (уколи) краси в Запоріжжі, завдяки такому препарату можна відкоригувати будь-які недоліки Вашої шкіри. Ця процедура підходить як жінкам, так і чоловікам.

У Кабінеті медичної косметології ЩАСЛИВІ НІЖКИ у місті Запоріжжі сертифіковані фахівці проконсультують Вас, після чого підписується згоду про те, що Ви згодні на цю процедуру.

Процедура ботокс у кабінеті медичної косметології у Запоріжжі триває 3-5 хвилин, під шкіру вводиться голка з препаратом. Забороняється торкатися місця введення ін’єкції і обов’язково десь протягом 4 годин потрібно перебувати у вертикальному положенні. Для кращого та більш ефективного покращення Вашої шкіри препарат Ботокс потрібно робити 2 рази на рік.

Ін’єкції або уколи Ботокс не викликає жодних ускладнень, може викликати лише деякі побічні ефекти (можуть з’явитися набряки, почервоніння, роздратування). Тільки в самих поодиноких випадках може бути стійкість організму до ін’єкцій краси в Запоріжжі. І якщо Ваша шкіра не реагує на чутливість, то робити таку процедуру не варто.

Запис до кабінету медичної косметології: ін’єкції (уколи) краси — ботокс у Запоріжжі за телефоном: