Гіпергідроз стоп (підвищена пітливість). Лікування у Запоріжжі

Підвищена пітливість – гіпергідроз стоп

Взагалі потовиділення гіпергідроз стоп – це сама по собі дуже неприємна проблема, яка може виникнути у будь-якої людини. Разом з цим, звичайно ж, вона приносить дискомфорт. Для її усунення обов’язково потрібно звернутися до фахівця, який за допомогою ін’єкції Ботокса допоможе Вам вирішити цю проблему.

У Центрі подології та педикюру ЩАСЛИВІ НІЖКИ у Запоріжжі сертифіковані фахівці Вам допоможуть усунути цю неприємну проблему. Що таке Ботокс та як він діє? Ботокс – це запатентований препарат, за допомогою якого ефективно можна позбутися пітливості. У зону підвищеної пітливості вводиться препарат Ботокс, який у свою чергу блокує активність потових залоз. І пітливість зникає. При введенні голки з препаратом під шкіру, Ви можете відчути незначний біль, ну вже якщо Ви її відчуваєте дуже сильно, то в таких випадках застосовують знеболювальні засоби. Після чого процедура лікування гіпергідрозу стопи стає не такою болючою.

Ботокс діє дуже добре, після його введення кількість вологи надмірно не виділяється. Після того, як Вам ведуть ін’єкцію Ботокса, через 40-48 годин Ви помітите позитивний ефект, який триває до 8 місяців. Процедура робиться один раз. Людям, які хворі на онкологію, страждають від епілепсії, вагітні жінки, а також якщо є якісь запалення в тому місці, де потрібно буде робити ін’єкцію, виконувати процедуру Ботексу протипоказано!

Лікування гіпергідрозу — підвищеної пітливості стоп у Запоріжжі. Запис по телефону: